Wystawa fotograficzna  "Zakochaj się w Polsce nocą".

 

Prace autorstwa Krzysztofa Masiuka będą dostępne do obejrzenia podczas koncertu fortepianowego Magdaleny Baczewskiej

 

11 Listopada 2017 roku, o 19:00

 

w Johns Crek United Methodist Church

 

 

    Wystawa „Zakochaj się w Polsce nocą” składa się z 20 zdjęć, których autorem jest fotograf Krzysztof Masiuk z Suchej Beskidzkiej. Widnieją na nich m.in. Wawel, Sukiennice i Kazimierz w Krakowie, Zamek Królewski i Centrum Warszawy z wieżowcami z tyłu, a także zdjęcia Wrocławia i wielu innych pięknych miejsc w Polsce. Zostały wydrukowane tu na miejscu w dużym formacie.

Czytaj wiecej w BiałyOrzeł24.com 

     Wystawa zadebiutowala w maju 2017 roku w Ratuszu Atlanty. Wystawa okazała się dużym sukcesem. W samym tylko Ratuszu fotografie obejżało tysiące osób. Od tamtego pamiętnego czasu, wystawa gościła na Georgia State University, Pierogi Festival, oraz na koncertach fortepianowych Chopin Society of Atlanta. 

     Krzysztof Masiuk, góral z urodzenia i pochodzenia. Podróżnik, żeglarz i fotograf z zamiłowania. Jak sam mówi, fotografia to dla niego "Przeżywanie po raz kolejny baśni z tysiąca i jednej nocy zobaczonej kiedyś przez małego chłopca w wizjerze przeglądarki."  – W związku z obowiązkami zawodowymi mam przyjemność często się przemieszczać, a że mam kłopoty ze snem, to zawsze zabieram ze sobą aparat fotograficzny. Nocą, kiedy większość ludzi już śpi, wyruszam na opustoszałe uliczki naszych miast i miasteczek, w których przyszło mi nocować – mówi Krzysztof Masiuk. Tak powstała kolekcja „Zakochaj się w Polsce nocą” którą będzie można zobaczyć już w przyszłą niedzielę.

 

Źródło:

 

Wystawa „Fall in Love with Poland by Night” w Atlancie okazała się dużym sukcesem

Krzysztof Masiuk kocha Żywiec nocą..., 

Zakochaj się nocą… w Polsce


 

HELP OUR CLUB TO GROW AND DEVELOP

About us

We are a non-profit organization focused on education and cultural enrichment. We operate within the metro Atlanta area.

We run the Polish Saturday School for children and adults, where Polish language, Polish history and culture are taught.

Address

7742 Spalding Drive / Suite # 428

Norcross, GA 30092

770-299-9767

© 2019. All rights reserved