Wolontariusze

Dorota Sulewski

W Atlancie mieszkam od 2003 r. Tu wyszłam za maż a kilka lat później na świecie pojawiła się moja córka.

To dzięki niej w 2015 r. związałam się z Polska Sobotnia Szkola.

Od samego początku staram się pomagać i wspieram działalność naszej szkoły.

Od 2015r. zajmowałam się organizowaniem pogaduszek przy kawie i  zawsze chętnie pomagam w organizowaniu szkolnych imprez. 

Z wykształcenia jestem ekonomistka, studiowałam ekonomie oraz marketing i zarządzanie na Uniwersytecie Świętokrzyskim w Polsce.

Moja pasja jest pieczenie a niespełnione jeszcze marzenie to otwarcie malej cukierni. Moja druga pasja jest "działalność artystyczna" czyli szycie, malowanie, przerabianie, jednym słowem kreowanie rzeczywistości wokół mnie. Od 2015r. przez około 2 lata byłam związana z Georgia SPCA początkowo jako wolontariusz a potem jako rodzina zastępcza dla bezdomnych piesków.

Obecnie jestem szczęśliwa posiadaczka dwóch kotów i trzech psów - razem 19 szczęśliwych łap. Nie byłoby to wszystko możliwe bez mojego wyrozumiałego męża! Czuje się spełniona jako zona i matka.

Jestem życiową optymistka i z uśmiechem krocze przez życie.

Nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia a my sami kreujemy swoja przyszłość!

PREZYDENT POLSKIEGO KLUBU

Natalia Hayn

Natalia Hayn pochodzi z Wielkopolski.  Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy. Posiada licencjat z nauczania języka angielskiego oraz uprawnienia do nauczania ESL. Obecnie mieszka w Marietta, GA. Od 20 lat zajmuje sie edukacją i wychowaniem dzieci. 

DYREKTOR POLSKIEJ SZKOłY, WICEPREZYDENT POLSKIEGO KLUBU

Anita Szymczyk-Molęda

Anita wraz mężem przyleciała do Atlanty w 2007 roku, spędziła tu 6 lat, kolejne 4 lata mieszkała w Polsce, pracując dla firmy Nestle. Od 2017 ponownie mieszka w Atlancie, obecnie pracuje z mężem nad rozwojem ich firmy. Absolwentka SGH w Warszawie oraz podyplomowych studiów pedagogicznych. Pasjonuje się life coachingiem i psychologią. Mama dwóch chłopców: 13-latka Piotrka i 6-latka Patryka. Uwielbia taniec towarzyski i śpiew, swoich wokalnych sił próbuje w zespole muzycznym „Maranatha”. Bardzo lubi podróże, jej marzeniem jest polecieć do Abu Dhabi. Jej przewodnikiem duchowym jest dominikanin o.Adam Szustak, który codziennie przekazuje jej dawkę Bożych sił i wartościowych treści poprzez swój kanał na Youtube.

WICEPREZYDENT POLSKIEGO KLUBU

Magdalena Tulibacka

Mieszka w Atlancie od lipca 2010 roku. Magdalena ma doktorat z prawa Europejskiego. Obecnie uczy prawa Unii Europejskiej na wydziale prawa na uniwersytecie Emory. Mąż Magdy, Rufus Taylor, pochodzi z Tennessee. Poznali się w Wielkiej Brytanii. Magda i Rufus mają 7-letnia Zosię i 4-letniego Sebastiana. W wolnym czasie Magda gra w tenisa i golfa. Gra również na skrzypcach w małej grupie amatorskiej.

SEKRETARZ POLSKIEGO KLUBU

Paulina Jezierska

Mieszkam w USA od lipca 2014 roku wraz z mezem Kamilem I dwojka dzieci: 14- letnim Gracjanem I 10- letnia Gloria. Zdobylam tytul magistra na SGH (Szkola Glowna Handlowa) w Warszawie na wydziale Finansow I Rachunkowosci. Od 2016 roku pracuje jako bookkeeper w firmie zajmujacej sie projektowaniem patentow. Lubie podroze I fotografowanie. Wraz z rodzina, w przeciagu 4 lat, odwiedzilam 40 stanow w USA.

SKARBNIK PCA

Please reload