Polski Klub w Atlancie

Polski Klub w Atlancie jest organizacją niedochodową o profilu edukacyjnym, działającą na terenie metropoli Atlanta. Głównym celem Klubu jest utrzymanie Polskiej Sobotniej Szkoły dla dzieci  i dorosłych, gdzie uczymy języka polskiego  z elementami historii i kultury. Klub nie ma żadnych  powiązań organizacyjnych, ani też celów politycznych czy religijnych, ale współpracuje z Towarzystwem Chopinowskim w Atlancie i Polskim Katolickim Apostolatem. Pomagamy nowoprzybyłym w zaaklimatyzowaniu się w Atlancie poprzez wymianę informacji. Kultywujemy piękne polskie tradycje, aby przekazać je naszym dzieciom.

 

Z historią Polskiego Klubu w Atlancie można zapoznać sie tutaj (dokumet WORD).

 

Kto może zostać członkiem Polskiegu Klubu w Atlancie?

Członkiem Polskiego Klubu w Atlancie może zostać każda osoba, która zapłaci roczną składkę członkowską. Członkostwo jest przyznawane na okres 12 miesięcy od momentu zapłacenia składki. Wysokość składki wynosi $35za osobę  lub $50 za dwie dorosłe osoby mieszkające pod tym samym adresem. Jeżeli Twoje dziecko uczęszcza do naszej Polskiej Sobotniej Szkoły, zostajesz automatycznie Członkiem Polskiego Klubu po opłaceniu rejestracji szkolnej. 

 

Członkowie naszego Klubu korzystają z następujących uprawnień:

 • Prawo głosowania w wyborach do Zarządu Klubu

 • Zniżka na reklamy umieszczane na klubowej stronie internetowej i w "Wiadomościach Klubowych” w wysokosci 10%

 • Zniżka w opłacie wstępu na imprezy organizowane przez Polski Klub (w zależnosci od ceny biletu).

.

 

Jak zapisać się do Klubu lub odnowić członkostwo?

 1. Należy wypełnić deklarację członkowską i przesłać ją wraz z czekiem (wystawionym na Polish Club of Atlanta) na adres:

  Polish Club of Atlanta,
  742 Spalding Drive, Suite # 428,
  Norcross, GA 30092 


  Deklarację można uzyskać poprzez kliknięcie poniżej na dokument PDF "Deklaracja czlonkowska".
   

 2. Na imprezach Klubowych. Zapisu można również dokonać osobiście na każdej imprezie klubowej, wypełniając na miejscu deklarację, którą należy wręczyć przedstawicielowi Zarządu wraz z opłatą czekiem lub gotówką.
   

 3. Opłata przez Internet.
  Składkę można uiścić poprzez PayPal, potrzebna jest karta kredytowa lub konto na PayPal oraz adres e-mail. Składka przez PayPal obarczona jest opłatą manipulacyjną (brak opłaty manipulacyjnej przy wyborze - "znajomy" podczas dokonywania płatności). Podczas opłaty prosimy podać:  imię i nazwisko, telefon, adres lub przesłać te dane bezpośrednio na adres president@polishclubofatlanta.org.

 

 

Opłata za członkostwo​